Natuurloop KTT 8 mei
Home › Nieuws › Running › Natuurloop KTT 8 mei
Vrijdagavond 8 mei om 19.30h.
Een natuurloop over 15 km of als duo langs de mooiste plekjes van Herenthout, Bevel, en Berlaar. Na het vertrek in Herenthout gaat het richting merode bossen, kasteel van Ramayen, Grote Nete, schipke, kruiskensberg, kasteel van Gestel, om tenslotte te finishen aan de sporthal van Berlaar. Het parcours is 80% onverhard, maar zeer goed beloopbare paden.
Info Duo: 1 ste loper 9.5km en de 2de loper 5.5km te lopen, halfweg geef je uw startnummer door aan je partner, een bus zal je dan terugbrengen naar sporthal van Berlaar. De 2de afstand is ideaal voor jeugdige lopers.
Inschrijven, secreatariaat, parking, douches.
Inschrijven in de sporthal te Berlaar, parking is er aan de sporthal, rondom de sporthal en in het dorp op max. 200 meter. Je kan uw sportzak afgeven aan de vestiaire in de sporthal, waar ook de douches zijn.
Deelname prijs:
Voor alle leden die lid zijn van VTDL, VAL, KWB, inwoners Herenthout, Nijlen en Berlaar 4€.
Alle anderen 5€.
Teams 8€
Wat kan je verwachten?
Een goed georganiseerde natuurloop, bevoorrading onderweg, bevoorrading aan de aankomst, uitslag, bustransfer naar de vertrekplaats, naturaprijs, trofeeën in diverse cat.
Natura prijs voor iedereen.
Heeft u ook al zoveel van die witte T-shirts, genoeg daarvan. U kan kiezen uit 3 prijzen.
Je krijgt je prijs meteen mede bij de inschrijving.
- Heupgordel om je nummer te bevestigen. (waarde 5€)
- Grote drinkbus van 750cc. (waarde 6€)
- Speciale lopers koffie/thee en pistolet in de cafetaria.
Omdat we graag weten hoeveel we van elk artikel moeten voorzien, hadden we graag dat alle atleten on-line inschrijven, Vermeld welk van deze 3 je graag had genomen. Het kost je niets en verplicht je tot niets, alleen 1 minuutje om je in te schrijven, zo kunnen we aan alle atleten garanderen die on-line inschrijven, dat hun gekozen prijs er is, meteen ligt je startnummer klaar bij de inschrijving en is de wachttijd nihil!
Niet on-line ingeschreven ontvangt u een willekeurige prijs uit bovenstaande 3 prijzen.
Bustransfer
Een shuttle bus brengt alle deelnemers naar de start ter hoogte van de voetbalplein Valveke in Herenthout, gelegen Nijlensesteenweg of de Merodestraat. De bus zal een eerste vertrek aan de sporthal Berlaar voorzien omstreeks 18.45h en een 2de vertrek om 19.10h.
Je kan echter ook in Herenthout inschrijven, er is een standje voorzien ter hoogte van de voetbalplein waar je nummer kan ophalen. Meteen kan je sportzak daar achter laten, je sportzak gaat met de bus mee naar Berlaar. Na aankomst kan je uw sportzak ophalen in de vestiaire, transfer bus terug naar Herenthout zal omstreeks 21.15h zijn, opgepast er is maar 1 terugrit voorzien. Parkeren in Herenthout kan aan voetbalplein Valvecke, er is plaats voor 90 auto's.
Diegenen die meedoen als duo moet de eerste loper mee met één van deze 2 ritten om 18.45h of 19.10h, echter de 2de loper wacht tot de bus terug is en gaan dan pas mee naar het aflossingspunt op 8.5km! de bus zal omstreeks 19.30h terug vertrekken aan de sporthal. Op het aflossingpunt aangekomen zal de bus wachten om de eerste loper van de duo's, en deze atleten terug mede nemen naar Berlaar.
Trofeeën
Wij voorzien trofeeën in de volgende categorieën.
- 1ste 3 heren algemeen
- 1ste 3 dames algemeen
- 1ste Heer 40
- 1ste Heer 50
- 1ste Dame 40
- 1ste Dame 50
- 1ste team
- 1ste gemengd team heer/dame
- 1ste dames team
- 1ste jongeren team -33 (leeftijden opgeteld mag max.33jaar zijn!)
Opgepast reglementen VTDL (triatlon federatie) zijn van toepassing!
bv: u wordt dit jaar 40 dan behoort u tot de heren H40, ongeacht of u geboren bent op 1 januari of 31 december.
Uitreiking stipt 21.00h
Winkelmandje is leeg
|